Niedziela, 17 lutego 2019

Tagi: Kujawsko-Pomorskie zaginieni zaginieni w kujawsko-pomorskiem poszukiwania zniknęli bez śladu

tob 16 października 2016, aktualizowano: 16 października 2016

Wyszli z domu i nie wrócili. Pomóżmy ich odnaleźć! [ZAGINIENI W REGIONIE]

Co roku znika 15 tys. osób. Pomóżmy odnaleźć tych, którzy zaginęli w naszym regionie!

Fot.: Policja

Od środy policja poszukiwała 58-letniego Zbigniew Króla, który nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Bardzo szybko udało się go odnaleźć. Niestety zaginionych osób, które nie wróciły do swoich bliskich, jest w naszym regionie jest sporo.

Wyszli z domu i nigdy nie wrócili. Co roku ponad 15 tys. osób znika bez śladu. Poniżej prezentujemy zdjęcia kobiet i mężczyzn, które zaginęły na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Powody takich zaginięć bywają różne. Choroba, wypadek, albo różne problemy osobiste. W wielu przypadkach poszukiwane osoby padają ofiarą przestępstw. Pomóżcie ich wspólnie z nami odnaleźć!


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (32) »Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanych osób, proszone są o osobisty kontakt z najbliższą komendą policji lub telefonicznie pod nr 997 lub 112.

Czytaj także: Szpital w Toruniu. Rodzącym znów trudniej o znieczulenie na życznie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 17-10-2016 13:42

  Brak ocen 0 0

  - ciekawska: a gdzie był ten Król?

  Odpowiedz

 2. 17-10-2016 13:23

  Brak ocen 0 0

  - aa: brak jest szczegółów np. kiedy zaginęli?

  Odpowiedz

 3. 16-10-2016 13:04

  Oceniono 3 razy 2 1

  - 3-Metfentanyl: Teraz z bez żartów i z powagą. Uważam, że część zaginionych jest porywana przez obcych. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ale tak uważam.

  Odpowiedz