Niedziela, 17 lutego 2019

Tagi: Top 10 najlepsze teksty Nowości

tob 30 października 2016, aktualizowano: 30 października 2016

TOP 10. Najciekawsze materiały "Nowości" w internecie [PAŹDZIERNIK]

Specjalnie dla naszych Czytelników wybraliśmy 10 materiałów, które w mijającym miesiącu cieszyły się największym zainteresowaniem internautów. Jeżeli jeszcze ich nie czytaliście, to warto to czym prędzej nadrobić!

10. Braterski duet z Australii w Get Wellu Toruń?


Dwóch australijskich braci w jednego parze w barwach Get Well Toruń? To możliwe, bo klub chce zaproponować kontrakt Jackowi Holderowi.

Czytaj więcej: Dwóch braci w Get Wellu Toruń?


09. Tłumy na spotkaniu z bohaterami telewizyjnego serialu Rodzinka.pl

Gwiazdy popularnego telewizyjnego serialu spotkały się ze swoimi fanami w jednym z bydgoskich supermarketów. Na spotkanie z aktorami przyszły tłumy. Był tam też i nasz fotoreporter.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (24) »08. W Toruniu urodziły się jednojajowe trojaczki!

Taka ciąża zdarza się raz na dwa miliony przypadków. W toruńskim szpitalu na świat przyszły jednojajowe trojaczki - Jonatan, Beniamin oraz Stefan.

Czytaj więcej: Jednojajowe trojaczki urodziły się w Toruniu

07. Krzysztof miał wypadek na drodze śmierci w Silnie. Czeka na pomoc!

12 maja 2016 roku. Tego dnia rodzice Krzysztofa Lewandowskiego nigdy nie zapomną. Ich syn prawidłowo jechał skuterem, gdy uderzyło w niego audi.. Przeżył, ale potrzebuje pomocy w długiej rehabilitacji.

Czytaj więcej: Krzysztof czeka na pomoc

06. Osiedle na największym wojennym cmentarzu

Kto będzie chciał żyć na osiedlu postawionym na nieludzkiej ziemi? Masowy grób, który został niedawno odkryty w Toruniu na Glinkach, nie był pierwszy. W połowie lat 90. z mogiły obok pętli autobusowej ekshumowano szczątki ponad 900 osób!

Czytaj więcej: Toruń. Osiedle na cmentarzu

05. Sylwester w TVP2. Toruń zamiast Wrocławia?!

TVP2 zrezygnowała ze współpracy z Wrocławiem przy organizacji zabawy sylwestrowej. Najbliższy Sylwester z Dwójką będzie nadawany z Torunia. Radni przeznaczyli już na ten cel 1,6 mln zł.

Czytaj więcej: Sylwester TVP2 w Toruniu

04. Tragedia pod Świeciem. Zginęła rodzina lekarza z GrudziądzaNa trasie S5 pod Świeciem doszło do wypadku drogowego. Kobieta i 8-letni syn zginęli na miejscu. Roczną córkę przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Mimo udzielonej pomocy nie udało się jej uratować.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (13) »Czytaj więcej: Ogromna tragedia pod Świeciem

03. Jak wygląda praca ratownika medycznego? To niezła harówkafot. Tomasz CzachorowskiNiektórzy strzelają do nich albo rzucają w nich nożami. Śmierć bawi się w podchody na każdym dyżurze. Do tego agresja, niewdzięczność, pretensje. Ale nic ich nie zrazi. Uparli się, by ratować bliźniego.

Czytaj więcej: Ujawniamy kulisy pracy ratownika medycznego

02. 2,6 kg marihuany odnaleziono w toruńskim akademiku

W jednym z toruńskich akademików w centrum miasta policjanci zabezpieczyli prawie 2,6 kg marihuany i 11 piktogramów LSD. „Towar” na czarnym rynku był wart ponad 90 tys. złotych. Zatrzymano trzy osoby.

Czytaj więcej: Gigantyczne liości narkotyków w toruńskim akademiku

01. Toruń. Lekarze trojaczki na dyżurze w szpitalu na Bielanachfot. Grzegorz OlkowskiKolejne trojaczki w Toruniu - w szpitalu na Bielanach. Tym razem jednak są to trzej identyczni lekarze. Bracia Stanisław, Krzysztof i Jan Rosa właśnie rozpoczęli staż lekarski w tym samym toruńskim szpitalu, w którym 25 lat temu przyszli na świat.

Czytaj więcej: Lekarze trojaczki na dyżurze na Bielanach

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (14) »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 30-10-2016 19:06

    Oceniono 1 raz 0 1

    - niecierpliwy : a Oberlan była ?

    Odpowiedz