Niedziela, 17 lutego 2019

Region

Tagi: Grudziądz Region pijani rodzice Dzieci Alkohol 997/112

pak 2 listopada 2016, aktualizowano: 2 listopada 2016

Dramatyczne sceny w Grudziądzu. Półtoraroczna dziewczynka odebrana pijanym rodzicom

Fot.: fotor.com

Półtoraroczna dziewczynka trafiła do placówki opiekuńczej, bo jej rodzice byli pijani.

Policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Grudziądzu pijani rodzice zajmują się swoim dzieckiem.


PRZECZYTAJ TEŻ: W tej rodzinie problem alkoholowy trwa od lat. Aż córka powiedziała - dość!

Na miejscu patrol potwierdził zgłoszenie. W mieszkaniu zastał 44-letniego mężczyznę, 34-letnią kobietę oraz ich półtoraroczne dziecko. Rodzice byli kompletnie pijani. Ojciec dziewczynki miał przeszło 2, a matka przeszło 3 promile alkoholu.

Pracownik Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego poinformował rodziców, że jeśli do mieszkania nie dotrze najbliższa rodzina, która zajmie się dziewczynką, to trafi ona do placówki opiekuńczej do czasu dalszych decyzji sądu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kompletnie pijani rodzice - ojciec prawie 3, a matka niemal 2 promile

Ojciec dziecka zadzwonił po swojego brata, który pojawił się ze swoją konkubiną. Okazało się, że oboje są pijani i mają prawie promil alkoholu w organizmie. Twierdzili, że wypili tylko jedno piwko na grobach.

PRZECZYTAJ TEŻ: Matka dwójki dzieci miała 2 promile alkoholu, u 56-letniego ojca stwierdzono jeszcze więcej

Pracownik Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego zdecydował o przewiezieniu dziewczynki do placówki opiekuńczej. Ojciec dziewczynki usiłował uciec wraz z dzieckiem tylnym wyjściem, co udaremnili policjanci.

Dziewczynka została umieszczona w placówce opiekuńczej. Postępowanie rodziców oceni teraz Sąd.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 03-11-2016 06:49

  Oceniono 4 razy 3 1

  - tata i mąż: 500+ powinno być wypłacane tylko małżeństwom , a nie jakimś konkubentom,parom itp. W tym syfie pijackim tylko dzieci żal.

  Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz

  1. 02-11-2016 23:30

   Oceniono 33 razy 8 25

   - eror: Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. efekt 500plus..a ta cała konkubina to nie przypadkiem w ciąży z kolejnym nie była? Żeby na flaszki nie zabrakło?..O taki przyrost naturalny rządzącym chodzi przez takie rozdawnictwo??Tylko..dzieci żal:(

   1. 02-11-2016 21:42

    Oceniono 1 raz 1 0

    - MK: Smutna historia, patologiczna rodzina. Drodzy dziennikarze, PROSZE WAS czytajcie swoje artykuly prze publikacja: " Ojciec dziewczynki usiłował uciec wraz z dzieckiem tylnym wejściem, co udaremnili policjanci mu to udaremnili." az 2 razy w jednym zdaniu mu udaremnili. "Postępowanie rodziców ocenie teraz Sąd." Chyba redaktor tez byl po kielichu jak to pisal.

    Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz